Psichologija vadovams

Arba psichologija tave vejasi, arba tu su ja susidraugauji, kito kelio nėra.

Trumpas, bet esminis psichologijos pritaikymo darbuotojų vertinimui ir vadovavimui kursas:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Šito neatidėliokite

  Kai bėgi, žiūri tik į priekį.

  Kai stabteli - atsigręži į psichologiją, kad       išlaisvintum savo tikrąjį aš.

  TESTAI SAVĘS PAŽINIMUI:
  +370 698 48200
  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Spausdinti

Vienas žmogus – daug karjerų: sėkmė darbe IR (ARBA) gyvenime

Autorius - pbc -. Paskelbta: Provokacijos

 

karjerosPasiekimų teorijaMarci Alboher savo knygoje „Vienas žmogus – daug karjerų“ (One Person/Multiple Careers) su paantrašte „Kaip pasvirasis brūkšnys gali paveikti jūsų darbą“ pavyzdžius daugiausia pateikia iš teisininkų gyvenimo. Autorę, iš profesijos teisininkę, įkvėpė sociologo Gailo Sheehy idėjos, kurio nuomone, vienintelė žmogaus tapatybė kelia didelę atsakomybę. Ji tik didina asmens pažeidžiamumą, staiga pasikeitus ekonomikos sąlygoms... Susikurti daug tapatybių – pati geriausia apsauga nuo proto ir kūno negalių. 

Žmogus, įgijęs profesiją „per brūkšnelį“, kartu įgyja ir naujas galimybes. Antai, teisininkas ir (arba) artistas, ir (arba) antrepreneris, ir (arba) rašytojas, konsultantas ir t. t. Tokie žmonės būna labiau patenkinti gyvenimu nei dirbdami tik vieną ir tą patį darbą. Tačiau pabrėžiama, kad toks karjeros modelis, žinoma, tiks ne visiems. Šiandien daugelis, dėl kokių nors priežasčių nepatenkinti savo pagrindiniu darbu, ieško galimybių papildomai užsidirbti. 

Dabartinės technologijos teikia galimybes dirbti internetu, namuose, ne visą darbo dieną, leidžia naudotis šiuo darbo rinkos siūlomu lankstumu. 

„Kas šiandien galėtų atsakyti į klausimą, ką jis veikia, vienu sakiniu?“ – rašo M. Alboher ir priduria: „Ir kas mus verčia tai daryti?“ Siūlomas daugialypės karjeros modelis gali būti tikras išsigelbėjimas paslankiems žmonėms. 

Vienu metu daug karjerų? Taip! Tik taip!

Pagal www.heymarci.com