Psichologija vadovams

Arba psichologija tave vejasi, arba tu su ja susidraugauji, kito kelio nėra.

Trumpas, bet esminis psichologijos pritaikymo darbuotojų vertinimui ir vadovavimui kursas:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Šito neatidėliokite

  Kai bėgi, žiūri tik į priekį.

  Kai stabteli - atsigręži į psichologiją, kad       išlaisvintum savo tikrąjį aš.

  TESTAI SAVĘS PAŽINIMUI:
  +370 698 48200
  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Spausdinti

Permainų knyga: pasitarkime su išminčiais

Autorius gilė. Paskelbta: Istorijos ir mitai

 

Visi pripažįstame Konfucijaus autoritetą, bet ar žinome, kad jis buvo paskutinės ir žymiausios permainų knygos redakcijos autorius? Šioji knyga - tai iš tiesų gili psichologinių, filosofinių ir socialinių žinių sistema apie palankias ir nepalankias tendencijas ir atitinkamą teisingą poziciją bei veiksmų strategiją. 

Permainų knygos kilmės legendos

Užduodami klausimą Permainų knygai, jūs pasitarsite su pačiais įžvalgiausiais išminčiais!

Atsakymas į jūsų klausimą - dvejose heksagramose. Pirmoji heksagrama yra dabarties, antroji - ateities situacijos analizė. Jei norite, kad viskas būtų, kaip pranašauja heksagramų komentarai ir atsakingai įvertinote aprašomus pavojus, neabejodami veikite!

Bet pirmiausia, reikia išmintingai nuspręsti apie ką norite konsultuotis. Atminkite, tai neturi būti primityvus ar lengvabūdiškas dalykas, bet kažkas tikrai svarbaus, susijusio su jūsų gyvenimo kryptimi. Kai jau esate pasirinkę konsultacijos temą, reikia tinkamai suformuluoti specifinį klausimą, į kurį permainų knyga galės atsakyti. Tai esminė sąlyga. 

Beprasmiška gaišti laiką, tikintis „taip“ arba „ne“ atsakymų. Permainų knyga taip pat nepadės, jei reikalausite patvirtinimo, kad jūsų kliūtys išnyks, o svajonės materializuosis be jokių jūsų pastangų. Permainų knyga taip pat netinkama priemonė nusimesti atsakomybę už sprendimus dėl savo gyvenimo. Venkite ir labai apibendrintų klausimų, tokių kaip „Ką aš turėčiau daryti dėl savo tarpasmeninių santykių, darbo?“ ir pan. 

Teisinga būtų suformuluoti specifinį klausimą, pavyzdžiui „Kas bus, jei aš išeisiu iš šio darbo?“ arba „Kaip santuoka pakeis mūsų santykius?“, arba „Kokios bus pasekmės, jei aš išvyksiu gyventi į užsienį?“ Kitaip tariant, jūs turite taip formuluoti klausimą, kad jis galėtų turėti kuo konkretesnį atsakymą, o ne vien begalybę galimybių. Rekomenduojame skirti laiko tiksliam klausimo formulavimui ir net užrašymui popieriaus lape.

Tinkamai suformulavę klausimą, galite pradėti konsultuotis. Paspaudę nuorodą, pateksite į nemokamą Permainų knygos programėlę lietuvių kalba.

Išmeskite heksgramas